Specializujeme se na montáže oplocení, brány, závory a branky jak u firemních areálů a hal, tak rodinných domů, zahrad, hřišť, rozvoden. Působíme na celé Moravě, větší zakázky realizujeme po celé ČR. S ploty máme zkušenosti, jsme na trhu již přes 10 let.

ZDARMA VÁM ZPRACUJEME NEZÁVAZNOU KALKULACI VAŠEHO NOVÉHO PLOTU, PŘÍPADNĚ RÁDI PORADÍME S VÝBĚREM NEJVHODNĚJŠÍHO DRUHU OPLOCENÍ.

K VAŠEMU NOVÉMU PLOTU DODÁME TAKÉ DVOUKŘÍDLOU NEBO POJEZDOVOU SAMONOSNOU BRÁNU NA MÍRU VE STEJNÉM DESIGNU I S POHONEM ZNAČKY SOMFY, PŘÍPADNĚ OVLÁDÁNÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI S CHYTROU JEDNOTKOU TAHOMA PRO ŘÍZENÍ DOMÁCNOSTI.

UMÍME SJEDNOTIT OVLÁDÁNÍ BRÁNY S VAŠIMI GARÁŽOVÝMI VRATY, ROLETAMI...

 

MŮŽETE NÁS NAVŠTÍVIT NA NAŠÍ POBOČCE V BRNĚ - KAŠTANOVÁ 64 NEBO ZASLAT POPTÁVKU NA NĚKTERÝ Z NAŠICH KONTAKTŮ.

Pro správnou kalkulaci oplocení uveďte prosím tvar pozemku, místo realizace, počet a délku jednotlivých stran, výšku a vybraný druh oplocení.

Případně nás můžete navštívit nebo kontaktovat pro pomoc s výběrem.

 

Stavba vašeho nového oplocení z pletiva nebo plotových dílců včetně montáže brány a branky k plotu na klíč v lokalitách Brno, Mikulov, Rajhrad, Pohořelice, Břeclav, Židlochovice, Hustopeče, Moravský Krumlov, Slavkov u Brna, Ivančice, Rosice a všude na jižní Moravě (v případě velkých zakázek v rámci celé ČR), kde potřebujete postavit nový plot od profesionálů, kteří oplocení rozumí.

Záznamy nebyly nalezeny...