Vjezdové brány a vchodové branky na míru

Kromě plotů u nás taky pořídíte hezkou novou bránu i s automatickým pohonem v mnoha různých provedeních. Můžete mít stále oblíbenější samonosnou pojezdovou bránu nebo klasickou dvoukřídlou i jednokřídlou bránu a k ní třeba ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu včetně gps lokalizace, což je velmi příjemná vychytávka.

Zavření nebo otevření brány můžete provádět i když jste třeba na dovolené, protože aplikace ve vašem telefonu umí otevřít i zavřít bránu nebo třeba i garážová vrata a spoustu dalších zařízení odkudkoli na světe, kde je dostupný internet. Vše si samozřejmě můžete zkontrolovat pomocí zpětné vazby a zjistit tak jestli máte zavřeno.

Brány a branky na míru vám rádi vyrobíme a osadíme v Brně, Mikulově, Pohořelicích, Hustopečích, ale i kdekoli jinde v Jihomoravském kraji. Nejsou nám cizí ani výlety po republice, jezdíme osazovat brány také do Prahy a zbytku republiky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení